kolmapäev, 19. oktoober 2011

Mul ülevalt vasakpoolne tarkusehammas valutab. Seda küll mitte koguaeg, vaid siis kui ma midagi söön. Ja seda ka mitte igakord kui ma midagi söön, vaid umbes nii iga viie päeva tagant. Ja siis on nii et korraks lööb selline päris tugev valu sisse, mis siis on parasjagu nii pikka aega, et tunned ennast juba päris halvasti, kuid siis vaikselt hakkab üle minema. See üleminemise hetk on nii hea - tunned, kuidas järk-järgult muutkui läheb olemine paremaks, mõneks ajaks jääb veel selline väga õrn valutunne, nagu mälestus valust ja siis on jälle kõik hästi. Ütleme nii, et mingis mõttes olen hakkanud seda valu nautima, sest ega muidu ei tulegi meelde see et terve oled, kui neid iga 5 päeva tagant korduvaid kiireid tervenemisi ei oleks!

2 kommentaari:

MLR ütles ...

Eks ka tarkus tule valuga....öpid suure vaevaga ja siis tagantjärele polekski nagu midagi teinud....
Hambaga on aga nii, et äkki peaksid tohtri juurde minema, kes väikeste tangikestega kiku suust välja kangutab... pole hammast, pole probleemi...pole ka valunaudinguid :p

marivivian ütles ...

Oojaa. Mul pea ikka valutab. Kui natuke valutab, siis lihtsalt väsitab ja äraminemist ei pane tähele. Aga kui valutab väga ja lõpuks valu kaob, on nii õnnis tunne. Ma ikka tihtilugu olen tundnud, et nii hea on olla, kui kuskilt ei valuta. Nagu vanainimene juba. :)